1396/9/25 شنبه
افتخارآفرینی قرآن‌آموزان آستان حضرت عبدالعظیم(ع) در مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)


افتخارآفرینی قرآن‌آموزان آستان حضرت عبدالعظیم(ع) در مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)


به نقل از خبرگزاری ایکنا: ۱۰ نفر از قرآن‌آموزان مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) موفق به کسب رتبه برتر در یازدهمین دوره مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) شدند.


حجت‌الله‌ میرزایی، مدیر مرکز آموزش قرآن آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) در گفت‌وگو با کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، از افتخارآفرینی قرآنیان این مرکز در مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) خبر داد و گفت: خوشبختانه ۱۰ نفر از قرآنیان این مرکز در یازدهمین دوره مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) حائز مقام برتر شدند.

وی بیان کرد: این مسابقات در رشته‌های حفظ کل، ۲۰، ۱۰ و ۵ جزء و قرائت تحقیق و ترتیل در سه مقطع زیر ۱۶ سال، ۱۶ تا ۳۰ سال، همچنین بالای ۳۰ سال در برخی از رشته‌ها برگزار شد، که شرکت‌کنندگان در طی ۱۰ روز به رقابت پرداختند.

میرزایی اظهار کرد: در مقطع زیر ۱۶ سال، فاطمه نیکویی رتبه اول در قرائت ترتیل، زهرا دوستعلی دستجردی رتبه سوم در قرائت ترتیل، مهسا سعادتی ماجد رتبه سوم در قرائت، شقایق معصومی رتبه اول در حفظ ۵ جزء، زهرا عباسی رتبه اول در حفظ ۲۰ جزء، زهرا خلیلی ثمرین رتبه سوم در حفظ ۲۰ جزء، زهرا انصاری رتبه سوم در حفظ کل، در مقطع سنی ۱۶ تا ۳۰ سال محدثه شیدوش رتبه دوم در حفظ ۵ جزء، فاطمه حسینی رتبه دوم در حفظ ۱۰ جزء، و در مقطع سنی بالای ۳۰ سال رسل حمندی رتبه دوم در حفظ ۲۰ جزء و سعدا عزیزی بلاغی رتبه دوم در حفظ ۱۰ جزء مسابقات را کسب کردند.

مدیر مرکز آموزش قرآن آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) ضمن عرض تبریک به افتخارآفرینان این مرکز قرآنی، گفت: برگزاری این مسابقات برای گسترش و نشر فرهنگ قرآنی در جامعه هدف نقش خود را به‌ شکل مطلوبی ایفا می‌کند.